Torebki i futro

Torebka to nieodzowny element damskiej garderoby – obowiązkowy, niezaprzeczalnie najpotrzebniejszy płci pięknej, mieszczący wszystko to, czego potrzebuje każda kobieta.

Najczęściej dobierany do stroju lub okazji i sytuacji. Na co dzień – pojemne, zorganizowane, wygodne, na wyjście – fantazyjne, o wymyślnych kształtach i zdobieniach.

Projektanci chętnie wykorzystują torebkę jako powierzchnię do zaprezentowania najnowszych trendów, w sezonie jesienno-zimowym 2014/2015 posługują się m.in. futrem.

Donna Karan dopasowuje torebkę do płaszcza, tworząc ją z materiału o podobnej fakturze i kolorze, w tym przypadku z czarnego długowłosego futra. Balenciaga również posługuje się błyszczącym jednolitym futrem, tworząc shopping bag w niepowtarzalnym stylu. Zakupy z taką torbą to istna przyjemność, nieprawdaż?

anza blog materialy futrzane inspiracje efutro (1)

anza blog materialy futrzane inspiracje efutro (3)

anza blog materialy futrzane inspiracje efutro (3)

anza blog materialy futrzane inspiracje efutro (4)

Nina Ricci łączy jednokolorowe, delikatne futro ze złotem i kanciastym, ostrym kształtem torebki. Stylem nawiązuje do elementów wymyślnego, krótkiego płaszcza, wykorzystanego w stylizacji.

anza blog materialy futrzane inspiracje efutro (5)

anza blog materialy futrzane inspiracje efutro (6)

Niezwykle osobliwą propozycję torebki prezentuje Fendi. Torebka, a raczej niespotykany dodatek stworzony z różnego rodzaju futer, przywodzi na myśl sylwetkę i styl samego Karla Lagerfelda.

anza blog materialy futrzane inspiracje efutro (7)

Kenzo w swoich projektach wykorzystuje futro jako akcent podkreślający kształt torebki lub jako element kontrastujący z ostrymi, kanciastymi  kształtami, dając tym samym efekt trójwymiarowości.

anza blog materialy futrzane inspiracje efutro (8)

anza blog materialy futrzane inspiracje efutro (9)

anza blog materialy futrzane inspiracje efutro (10)

Wykorzystanie futra w projektowaniu i tworzeniu torebek według nas jest ciekawe i niespotykane, dla Was to również nowoczesny i stylowy dodatek?

Źródło: http://www.vogue.co.uk/

Nawiązując do tematu wpisu, poniżej prezentujemy ofertę naszej firmy:

Grzywacz w kolorze czarnym

Grzywacz

Mireuszki w kolorze czarnymMireuszki

Noreczka w kolorze czarnym Noreczka

*** Zapraszamy www.efutro.pl ***