Futrzane Trendy Uliczne

Zima trwa w najlepsze, a pogoda coraz mniej nas rozpieszcza. Nie ma już wątpliwości, że trzeba uzbroić się w ciepłe kurtki, płaszcze, szaliki i czapki. Nie dajmy się jednak nudzie, tej zimy bądźmy kolorowi i wyjątkowi w swoich codziennych stylizacjach.

Oprócz mody prosto z wybiegów warto się przyjrzeć tej panującej na ulicach. Portale modowe codziennie wyłapują oryginalne stroje na ulicach całego świata po to, aby docenić nietuzinkowy styl oraz zainspirować nas wszystkich. Przyjrzyjmy się bliżej, jakie trendy uliczne tej zimy są najciekawsze i bierzmy z nich przykład.

 

POMALUJ ŚWIAT NA KOLOROWO

W tym sezonie zimowym, jak i minionej jesieni jednym z najgorętszych trendów były futrzane płaszcze oversize’owe i to w najbardziej szalonych kolorach – żółtym, czerwonym, czy zielonym. Trend ten mocno zdominował ulice Kopenhagi. My też miejmy tyle śmiałości i spróbujmy tej zimy czegoś szalonego, przyciągającego uwagę przechodniów.

futro sztuczne CZUPRYNA i LAMA
Street style Kopenhaga fot. Imaxtree2; futro sztuczne

Mediolan to nie tylko pokazy mody i wybiegi. Włoszki lubią być ekstrawaganckie, co pokazały na ulicach miast podczas Fashion Week’u w ubiegłym roku. Mimo że wtedy temperatura z pewnością przekraczała 0 stopni C, to jednak musicie przyznać, że w takiej spódnicy w naszą polską zimę nie byłoby Wam zimno.

fot. ImaxTree agencja Free sztuczne futro ALPAKA FOX
fot. ImaxTree agencja Free
sztuczne futro

 

NATURALNE FUTRO?

Futra naturalne, jak i sztuczne, imitujące prawdziwe umaszczenie zwierząt, nieustannie pozostają w modzie. Każda z nas ma czasem ochotę pokazać pazur w swojej stylizacji. Oczywiście gorąco polecamy odpowiedniki naturalnych futer – przekonacie się, iż jakością nie odbiegają one od prawdziwego futra, a dodatkowo oferują więcej wariantów kolorystycznych i są tańsze. Dzięki temu możemy sobie pozwolić na zakup kilku takich interesujących płaszczy, kamizelek, czy kurtek.

Paris & Milan Fashion Week jesień-zima 2016/2017, fot. Imaxtree
Paris & Milan Fashion Week jesień-zima 2016/2017, fot. Imaxtree
dzianina futerkowa LAMPART JAGUAR PANTERKA
dzianina futerkowa

 

NIE BÓJMY SIĘ CIEKAWYCH POŁĄCZEŃ

Dobrej jakości futro można nosić do wszystkiego, a co więcej, można uszyć kurtkę z połączenia różnych gatunków materiałów. Futro lubi skórę, zamsz, czy też aksamit. Warto założyć coś nietuzinkowego, w szczególności własnego, niepowtarzalnego projektu.

 


sztuczne futro sztuczna skóra zamsz

 

PIĘKNIE I KLASYCZNIE

Nie tylko mocno odmienne stylizacje rzucają się w oczy. Możemy ubrać się klasycznie i nadal błyszczeć w tłumie.

klasycznie

klasyka
NORKA MIREUSZKI

 

NIE ZAPOMINAJMY O DODATKACH

Nawet niewielki futrzany dodatek może odmienić nasz strój, pokazać jego nowe, intrygujące oblicze. To może być torebka, mankiety, czy kieszenie płaszcza lub szal. Nie zapominajmy w swoich strojach o szczegółach, często to właśnie one czynią całość czymś wyjątkowym.

dodatki

sztuczne futro
sztuczne futro