Jak uszyć kołnierz z futra? – domowe DIY „The Original Antoninna” i efutro.pl *

Materiały futrzane zyskują coraz większą rzeszę fanów. Kobiety, mężczyźni i dzieci stają się wielbicielami futerek widząc w nich ulubiony i jednocześnie użyteczny element ubioru – ciepły, miły w dotyku i wyróżniający się spośród innych materiałów.

BLOG DIY KOŁNIERZ GRAFIKA 1

Wybór wzorów i kolorów sztucznych futerek jest tak duży, że każdy z nas wybierze i dopasuje materiał do swoich potrzeb, gustu i pomysłu, który pragnie zrealizować. Jeśli dodatkowo, posiadamy umiejętności krawieckie lub mamy kogoś bliskiego, kto zajmuje się szyciem, to już nic nie stoi na przeszkodzie, aby wykreować wspaniałe futrzane dodatki oraz odzież.

BLOG DIY KOŁNIERZ GRAFIKA 2

Wystarczy pomysł, odrobina chęci, świetny sklep z materiałami FUTRZANYMI i maszyna do szycia! I do dzieła!

To wszystko ma Pani Anna Koper („The Original Antoninna„) – blogerka i studentka pedagogiki, doceniona przez projektanta Łukasza Jemioła, finalistka konkursu programu TVP2 „Pytanie na śniadanie”, która postanowiła wrócić do projektowania ubrań i dodatków, tym razem z materiałów futerkowych.

W pierwszej części filmowego poradnika Pani Anny zobaczycie jak uszyć kołnierz z futra, bardzo modny od wielu sezonów element damskiej garderoby. Wprowadzenie i opis znajdziecie na BLOGU, a dokładny przewodnik filmowy znajdziecie klikając TU.

Zapraszamy do obejrzenia i skorzystania wypróbowania sposobu szycia Pani Anny 🙂

www.efutro.pl