Targi Pet Fair 2017

Między 15 a 17 września 2017 roku w Łodzi, odbywały się Międzynarodowe Targi Zoologiczne Pet Fair.

Postanowiliśmy odwiedzić łódzką halę i poznać najnowsze trendy artykułów dla domowych pupili.

targi zoologiczne anza efutro.pl (1)

targi zoologiczne anza efutro.pl (2)

 

Materiały futrzane są bardzo często wykorzystywane w produkcji wyrobów zoologicznych m.in. drapaków, kojców i legowisk, ubranek oraz zabawek.

Dla kocich przyjaciół, producenci oferują szeroki wachlarz drapaków wyposażonych w słupki, drabinki, budki i leżanki, często kilkopiętrowych i oczywiście obszytych futerkiem.

 

targi zoologiczne anza efutro.pl (3)

targi zoologiczne anza efutro.pl (4)

 

Kojec, legowisko i przytulna budka to także jedno z ulubionych miejsc, w których spędzają nasi czworonożni towarzysze. Ważne, aby było miękkie, ciepłe i wygodne. Mebelki często przypominają prawdziwe meble dla ludzi, są w najmodniejszych wzorach i kolorach. Często istotnym elementem jest futerko – komfortowe i idealne do przytulenia się 🙂

 

targi zoologiczne anza efutro.pl (6)

targi zoologiczne anza efutro.pl (5)

 

targi zoologiczne anza efutro.pl (7)

targi zoologiczne anza efutro.pl (8)

targi zoologiczne anza efutro.pl (9)

 

W zwierzęcym świecie niezwykle istotne stały się również ubrania – funkcjonalne i gustowne. Niejeden psiak w niepogodny dzień, nie pogardzi kurteczką z kapturem obszytym futerkiem, pikowanym płaszczem lub nieprzemakalną derką. Producenci dbają o każdy szczegół ubrania – musi być wygodne, ciepłe i stylem trafiające w gust właściciela.

 

targi zoologiczne anza efutro.pl (10)

targi zoologiczne anza efutro.pl (11)

targi zoologiczne anza efutro.pl (12)

 

Najczęściej kupowanym artykułem wyposażenia zoologicznego są zabawki. Dla psów to m.in. piłeczki, gryzaki, piszczące kości, plecionki z grubego sznura oraz maskotki (pluszowe i futerkowe). Koty uwielbiają natomiast włochate myszki i sprężynki z puszystą końcówką.

 

targi zoologiczne anza efutro.pl (13)

 

Artykuły zoologiczne to szybko rozwijająca się branża, w której wykorzystuje się materiały o najwyższej jakości i estetyce. Wzornictwo i kolorystyka produktów dla zwierząt podąża za najnowszymi trendami w modzie i coraz większymi oczekiwaniami właścicieli domowych futrzaków.

Wszystkich producentów poszukujących imitacji futer naturalnych, dzianin futerkowych i pluszowych oraz sztucznych skór zapraszamy do naszego sklepu www.efutro.pl lub osobiście do Łodzi na ulicę Nową 16/18. Chętnie zaprezentujemy ofertę materiałów i pomożemy w wyborze 🙂

Zespół eFutro.pl

Źródło:

www.dzienniklodzki.pl >> https://goo.gl/EoJdZ1 <<