Idealne legowisko dla Twojego pupila

    Decydując się na powiększenie swojej rodziny o nowego pupila, musimy pamiętać
o stworzeniu dla niego dobrych warunków. Poza dwiema miskami na jedzenie i wodę, potrzebnych będzie wiele akcesoriów takich jak smycz, kaganiec, szczotki lub grzebienie, a przede wszystkim odpowiednie miejsce do spania.

    Ilu pupili, tyle legowisk. Od dużych, miękkich poduch, przez kojce, po prawdziwie królewskie łóżka.     

    Nawet najwybredniejszy pupil ucieszy się z dużej poduchy wykonanej z przyjemnego i ciepłego futerka tupu FOX. Sztuczny odpowiednik lisiego futra dzięki podszerstkowi bardzo dobrze izoluje ciepło, więc nawet cienka poduszka będzie idealnym legowiskiem.

i-zoologiczny

    Warto zwrócić uwagę na to, że sztuczne futerko FOX jest idealną imitacją naturalnego futra. Występuje w wielu wariantach kolorystycznych, dzięki czemu będzie idealnym dopełnieniem eleganckich wnętrz.

    

Wiemy, że wybór materiału jest niezwykle trudny. Spieszymy jednak z poradą! Najpopularniejszym wyborem jest materiał ŁAPKI DUŻĘ, który został wykorzystany podczas tworzenia poniższego legowiska.

 

 

   Warto również zwrócić uwagę na ŁAPKI MAŁE który jest dostępny w naszym sklepie w wielu ciekawych kolorach.

 

Chcąc jak najbardziej dogodzić naszemu czworonożnemu przyjacielowi, coraz częściej decydujemy się na mniejsze wersje prawdziwych łóżek. Wygodny, mały materac osadzony w klasycznej ramie to iście królewski wybór.

   Dopasowując kolorystykę łóżka warto zwrócić uwagę na DZIANINĘ DŁUGI WŁOS, która występuje w przeróżnych kolorach, od klasycznych szarości po mocne, zdecydowane zielenie i czerwienie.

Poduszka: i-zoologiczny.pl
Kojec: hodolnepelechy.cz
Łóżko: olx.pl