Trzy najpopularniejsze materiały idealne na nadchodzący sezon ślubny

     Od lat ślub kojarzony jest z bielą. To właśnie jasne, a najczęściej białe materiały są wyborem naszych klientów. Możliwości wykorzystania długowłosych tkanin jest wiele, od bolerek, narzutek, etol, po wykończenia sukni, a nawet kapelusze i czapki na chłodniejsze terminy ślubu.

Najczęściej wybieranymi tkaninami są:

NORECZKA będąca imitacją naturalnego futra z norek, które do dziś uważane jest za bardzo luksusowe, jest naszym ślubnym bestsellerem. Puszysty, miękki materiał składający się z równych pasów dłuższego włosia, idealnie sprawdzi się jako etola lub bolerko. Trzy warianty szerokości sprawią, że materiał ten dopasujemy do wielkości i charakteru gotowych produktów.

    Równie pięknym materiałem o jednorodnej fakturze składającej się z gęstego, ale bardzo delikatnego futra jest LISEK. Wiele odcieni w tym czysta biel, ecru i jasna szarość z podpalanymi końcówkami daje możliwość dobrania pod kolor sukni. Materiał ten pięknie wygląda jako bolerko lub kurteczka, ale równie dobrze sprawdzi się jako niewielki element, chociażby kołnierz lub mankiet.

    Szukając materiału o niejednorodnej fakturze, warto zwrócić uwagę na RÓŻE i RÓŻYCZKI. Decydując się na prostą, delikatną suknię, faktura róż mimo kolorystycznego podobieństwa stworzy bardzo ładny kontrast.

W naszym sklepie znajdą państwo wiele innych ciekawych materiałów takich jak:  AKSAMIT, FOX, LAMA KARBOWANA,  idealnych na nadchodzący ślubny sezon.