Trzy najpopularniejsze materiały na sezon komunijny

  Dwa tygodnie temu na naszym blogu pojawił się post w którym zostały opisane Trzy najpopularniejsze materiały idealne na nadchodzący sezon ślubny.

Dzisiejszym tematem będą propozycje materiałów na nadchodzący sezon komunijny.  W odróżnieniu do sezonu ślubnego, najczęściej wybierane są dzianiny delikatniejsze, z krótszym włosiem, bądź tłoczoną fakturą.

  Najpopularniejszymi są MINKY KROPKI czyli delikatna i miękka tkanina, zwana również pluszem, bądź polarem MINKY. Bardzo lekka, a jednocześnie ciepła i otulająca. Wytłaczany wzór kropek daje efekt lekkości i dziewczęcości. Najładniej prezentuje się w większych kawałkach materiału, gdy jest użyta do uszycia bolerka, bądź narzutki.

DZIANINA DŁUGI WŁOS to materiał futerkowy o miękkim, gęstym i błyszczącym włosiu. Jednobarwna struktura dostępna w wielu wariantach kolorystycznych sprawia, że jest bardzo uniwersalny. Sprężysty i wytrzymały, o włosiu długości 17 mm jest łatwy do cięcia i szycia. Idealnie sprawdzi się jako etola lub bolerko, bądź delikatne obszycie, a nawet ozdobne pomponiki.

Szukając delikatnej dziewczęcej dzianiny o dłuższym włosiu, warto zwrócić uwagę na LISKA, który jest idealnym futrem na mankiety, kołnierze i obszycia. Długie włosie bardzo ładnie prezentuje się nawet jako bardzo wąski element. Wystarczy niewielki kawałek tego pięknego futerka, by dodać elegancji w tym ważnym dniu.

MINKY KROPKI, DZIANINA DŁUGI WŁOS, oraz LISEK dostępne są w odcieniach czystej bieli jak i wielu ciekawych pastelowych kolorach, które znajdziesz w naszym sklepie efutro.pl