Targi fantastyki – Back To School 16-17.09.2023

Już w weekend 16-17.09 kolejny raz weźmiemy udział w niesamowitym wydarzeniu, jakim są Warszawskie Targi Fantastyki odbywające się w Hali Expo.

Targi Fantastyki to setki fantastycznych stoisk z rękodziełem, książkami, grami bez prądu i innymi wyrobami. Dla największej w Polsce hurtowni sprzedającej sztuczne futra i skóry, dzianiny futerkowe i pluszowe jest to idealna okazja, by zobaczyć wasze piękne dzieła na żywo.
Co więcej, poznajemy także i Was! Jednocześnie zawsze dajemy Wam możliwość zobaczenia, sprawdzenia i kupienia niepowtarzalnych dzianin na naszym stoisku. Liczymy zawsze, że to właśnie ich wyjątkowość zainspiruje was do tworzenia kolejnych wspaniałych strojów i dzieł!

Zobaczcie jak fantastycznie spędziliśmy czas na czerwcowych targach w Poznaniu!

Poza ogromną ilością stoisk na targach jest wiele warsztatów, pokazów, stref tematycznych i wiele innych atrakcji. Jest to świetny pomysł na spędzenie weekendu w niezapomniany sposób.
Te dni mogą być również idealną okazją dla Was, by poznać i nas! Wierzymy, że nasze czuprynki skradną wasze serca i sprawią, że powstaną z nich cudowne dzieła.

Spójrzcie, których między innymi będziecie się mogli spodziewać na targach 😉

Przedstawiamy Wam również pare najważniejszych kwestii organizacyjnych:

Oczywiście gorąco zachęcamy każdego z Was do wzięcia udziału w tym wydarzeniu. W tym celu każdy z członków będzie musiał posiadać bilet wstępu. Możliwe jest kupienie biletu stacjonarnie jak i przez platformę eBilet.

za 1 dzień:

  • dzieci do lat 7 wchodzą za darmo.
  • 12,00 zł – młodzież poniżej 13 roku życia
  • 17,00 zł – bilet normalny

Dostępne są również karnety dwudniowe:

  • 23,00 zł za dwa dni.

Dodatkowo do wyboru są karnety kolekcjonerskie zawierające w sobie pakiet z unikalnymi przedmiotami. Możliwość ich nabycia jest tylko w przedsprzedaży.

Jeśli decydujesz się zabrać kogoś ze sobą, to kupno karnetu grupowego może być najlepszym pomysłem. Zabierając ze sobą już jedną osobę możecie zdecydować się na kupno właśnie takiego karnetu w dobrej ofercie cenowej. Możliwość jego nabycia jest tylko poprzez platformę eBilet.

Zostawiamy dla Was link do miejsca, gdzie możecie nabyć bilety:)

https://targifantastyki.pl/bilety

A DOJAZD?

Hala Expo, w której odbędą się Targi, znajduje się przy ul. Prądzyńskiego 12/14 (ok. 10min. autem od centrum Warszawy). Posiada aż 1500 miejsc parkingowych!

Jednak, jeśli nie wybierasz się autem, to nie problem. Dzięki swojej lokalizacji, dojazd do Hali środkami transportu będzie równie komfortowy.