Zrób meble z materiału teddy baranek!

Sztuczne futra nie służą tylko do robienia z nich zabawek lub ubrań. Możemy je również wykorzystać do stworzenia nowoczesnych i przytulnych mebli! Teddy baranek to doskonały materiał na obicia puf, kanap lub foteli. Sprawdźmy, jak skorzystać z potencjału tego futra w naszym wnętrzu.

Jakie meble warto zrobić z futerka teddy baranek?

Tak naprawdę dzianina futerkowa baranek pozwala nam na to, by została wykorzystana do tworzenia takich mebli, jakie tylko nam się wymarzą. Tkanina jest bardzo modna, nie tylko w branży fashion, więc w zastosowaniu meblowym też będzie doskonale wyglądać.

Najwięksi projektanci najczęściej tworzą z baranka:

  • fotele,
  • pufy,
  • obicia do krzeseł,
  • sofy.

Warto jeszcze dodać, że meble z materiału baranek są prawdziwym dziełem sztuki i będą wspaniałą ozdobą do naszego mieszkania. Chyba wszyscy kochamy dekoracje, które są zachwycające i użyteczne!

Materiały teddy baranek do mebli z efutro.pl!

Efutro.pl ma kilka materiałów, które w szczególności warto wykorzystać do zrobienia barankowego wnętrza. Zobacz je razem z nami.

Teddy baranek kremowy i ecru

To odcień baranka, który jest najpopularniejszy w aranżacji wnętrz. Przede wszystkim dlatego, że klasyczna barwa pięknie komponuje się z innymi kolorami, więc kremową sofę z baranka możemy zestawić z meblami w żywych kolorach.

Tego baranka ecru warto wykorzystać w salonie. Doda on naszemu wnętrzu przytulności, ciepła, a przy okazji będzie cudowną ozdobą przestrzeni.

Teddy baranek czarny

Jeśli chcesz stworzyć bardziej mroczne albo modernistyczne pomieszczenie, to oto kolejna dzianina futerkowa. Jest to czarny baranek, którego natężenie możesz dostosować do swoich potrzeb, ponieważ efutro.pl posiada go w wielu odcieniach.

Sofy lub pufy w tym odcieniu świetnie będą się komponować z ciemnoszarymi ścianami, ale również z białymi pomieszczeniami, którym doda niezwykłej klasy i nowoczesności, tak jak możemy to zobaczyć na obrazku poniżej:

Teddy baranek różowy

Różowy baranek to wspaniały materiał do dziewczęcego wnętrza: sypialni, garderoby, butiku czy nawet salonu kosmetycznego. Meble w tym odcieniu sprawią, że przestrzeń będzie łagodna, ciepła i słodka.

Bez znaczenia, który odcień różowego baranka wybierzemy, możemy stworzyć wspaniałe, kobiece wnętrze. Takie jak to:

W naszym sklepie efutro.pl mamy wiele kolorów baranków, z których możesz stworzyć przepiękne meble w różnych odcieniach. Sprawdź naszą ofertę -> https://efutro.com.pl/search.php?text=baranek