Futro w stylizacjach sław – Rihanna

Rihanna to gwiazda światowego formatu i niewątpliwie jedna z najlepiej ubranych kobiet w showbiznesie. Niejednokrotnie w swoich stylizacjach zdradza najgorętsze modowe trendy na długo przed pojawieniem się ich w mediach czy butikach.

All 2

Jednym z charakterystycznych elementów wizerunku piosenkarki jest futro. Ciekawe zestawienie materiałów zaprezentowała zakładając długą, czarna kurtkę z krótkowłosego futra z rękawami z pikowanej satyny.

Mix3

Długowłose futro pojawiło się w stylizacjach piosenkarki w roli szala i etoli skomponowanych z elegancką lub sportową czernią.

Mix4

Kolor biały rewelacyjnie podkreśla wyjątkowość zarówno długiego, luźnego, lekko za dużego płaszcza, kurtki z kapturem i krótkiego żakietu. Rihanna odważnie łączy białe futro z T-shirtem, sportowym obuwiem czy dżinsem.

Mix1

W seksownych wydaniu, piosenkarka wykorzystała intensywnie czerwone futro. W połączeniu z głębokim dekoltem, pończochami i wysokim obcasem tworzy look zachwycający najwybredniejszego obserwatora.

Mix2

 Rihanna jest dla wielu ikoną mody oraz inspiracją do tworzenia własnego wizerunku.

Dzięki różnorodności stylów i niekonwencjonalnym połączeniom, również dla nas jest postacią intrygującą i mobilizującą do poznania wszelkich możliwości i aspektów świata mody.

A dla Was? Podzielcie się swoją opinią, czekamy!

Źródło: http://rihstyle.tumblr.com/

Poniżej przedstawiamy ofertę firmy w stylu Rihanny:

Aster gładki czarny

Aster gładki

Dzianina długi włos

Dzianina krótki włos

Fox czarny

Krecik

Lisek niebieski

Mireuszki

Pikówka

*** ZAPRASZAMY – efutro.pl ***