Pomysł na futro

Zdarza się, że dla wielu osób futro jest materiałem, dzięki któremu tworzą ciekawe przedmioty wykorzystywane w życiu codziennym lub do ozdoby takich, których wyglądem są już znudzeni.

Zaczerpnięte z zagranicznych blogów pomysły przedstawiają m.in.

uszytą od podstaw torebkę z futra,

ozdobione długowłosym futerkiem trampki oraz

koc na podszewce z polaru.

anza lodz efutro pomysł blog

Do uszycia eleganckiej torby, według autorki bloga potrzebujemy określonej wielkości kawałka wybranego przez siebie futra, materiału na wyściółkę oraz dwóch uchwytów z ozdobnymi sprzączkami. Kilka elementów, trochę pracy i gotowe – modny, kobiecy dodatek.

Nieduże kawałki kolorowego futra posłużą do ozdoby butów. Eleganckie, sportowe? Nie ma znaczenia, każdy rodzaj będzie odpowiedni. Futro nada im niespotykanego charakteru, a możliwość jego odpięcia  sprawia, że są bardziej uniwersalne i nowoczesne. Do dzieła Kochani!

Ciepły, miły w dotyku koc jest marzeniem każdego zmarzlucha. Dobrze wie o tym kreatywna autorka bloga, szyjąc w prezencie dla swojego męża, dużych rozmiarów futerkowy pled. Duży wybór wzorów pozwala stworzyć coś wyjątkowego, oryginalnego, jedynie dla nas lub wybranej osoby. Równe cięcie, fastryga i maszyna w ruch!           Efekt gwarantowany!

A Wy, drodzy Czytelnicy, macie jeszcze inne pomysły, jak wykorzystać futro? Piszcie!

Realizację nawet najoryginalniejszych pomysłów wspomoże oferta naszego sklepu,

zapraszamy na nasza stronę www.efutro.pl.

Zestaw 2 Zestaw 1

 *** Zapraszamy – efutro.pl ***

Źródło:

http://www.mrspollyrogers.com/2012/11/two-seam-faux-fur-bag/

http://seekatesew.com/removable-fur-lined-high-tops/

http://www.infarrantlycreative.net/how-to-make-faux-fur-blanket/